Inżynier jakości

Bergman Engineering Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
    woj. dolnośląskie lub łódzkie lub śląskie

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektach realizowanych dla klientów z branży motoryzacyjnej w woj. dolnośląskim lub łódzkim lub śląskim

  • Nadzór nad jakością wyrobów na etapie wdrażania do produkcji i/lub podczas produkcji bieżącej

  • Udział w zespołach powoływanych do rozwiązywania problemów jakościowych i/lub optymalizacji wyrobów i procesów

  • Ocena raportów pomiarowych dla wyrobów i procesów

  • Analiza przyczyn powstawania problemów

  • Opracowywanie dokumentacji jakościowej

  • Przygotowywanie raportów analiz reklamacji i zarządzanie reklamacjami

  • Prowadzenie i nadzór nad planami PDCA

  • Prowadzenie szkoleń

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe (kierunki związane z zarządzaniem jakością)

  • Doświadczenie w obszarze jakości zdobyte w firmie produkcyjnej

  • Znajomość standardów branży motoryzacyjnej

  • Znajomość norm IATF 16949, ISO 9001

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

  • Zdolności analityczne, dokładność, terminowość

  • Otwartość na pracę w woj. dolnośląskim lub łódzkim lub śląskim

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość narzędzi jakościowych - FMEA, 8D, APQP, PPAP, MSA, SPC

Pracodawca oferuje

  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności

  • Miesięczny system premiowy i premie uznaniowe za realizację dodatkowych projektów

  • Kwartalny system szkoleń/kursów/warsztatów

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez współpracę z różnymi klientami Tier1/OEM i wdrażania własnych pomysłów

  • Przyjazną atmosferę pracy

Jesteśmy wrocławską firmą, która działa na terenie całej Polski i Europy. Od 2011 roku zajmujemy się outsourcingiem (kontraktingiem) inżynierów i specjalistów oraz wspieraniem wewnętrznych procesów rekrutacyjnych w firmach produkcyjnych.

Specjalizujemy się w doborze kompetentnych i wysoko wykwalifikowanych pracowników dla firm z branży przemysłowej. Branże, na których znamy się najlepiej to: motoryzacja, lotnictwo, elektromobilność, FMCG, chemia, automatyka i robotyka, metalurgia, budownictwo.

Przewiń do profilu firmy