Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1277 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Jakości

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2015-03-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    LG Electronics jest jednym z największych na świecie producentów innowacyjnych urządzeń elektronicznych, produktów do telekomunikacji mobilnej oraz sprzętu gospodarstwa domowego. Nasza firma posiada 84 filie na całym świecie i zatrudnia ponad 84 000 pracowników.

    Firma LG Electronics Wrocław Sp. z o.o. mieszcząca się w Biskupicach Podgórnych jest częścią międzynarodowego koncernu produkującego telewizory, lodówki oraz pralki.

    Dzięki przestrzeganiu zasad etycznych, równemu traktowaniu w zatrudnianiu oraz wdrażaniu polityki antymobbingowej, zostaliśmy w 2010 roku uhonorowani tytułem „Przedsiębiorstwa na medal”.

    W związku z ciągłym i dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób, które chcą dołączyć do energicznego oraz nastawionego na sukces zespołu.

    Miejsce pracy: Wrocław, Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)
    Ref.: QA/2015

    ZADANIA:

    • Przygotowywanie raportów jakościowych;
    • Opracowywanie, analiza, podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych;
    • Zarządzanie zamówieniami części serwisowych;
    • Opracowywanie prognoz dt zasobów części serwisowych;
    • Kontakt z klientami i centrami serwisowymi;
    • Tworzenie dokumentacji jakościowej;

     WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe techniczne;
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
    • Umiejętność pracy pod presją czasu, zorientowanie na osiąganie i realizację celów;
    • Zdolności analityczne, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
    • Elastyczność i dyspozycyjność;

     FIRMA OFERUJE:

    • Pracę w międzynarodowym środowisku,
    • Szkolenia wewnętrzne,
    • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
    • Atrakcyjny pakiet socjalny,
    • Prywatną opiekę medyczną,
    • Bezpłatne kursy języka angielskiego,
    • Przyjazne otoczenie środowiska pracy ( boisko do gry w piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę, korty tenisowe oraz ogród),
    • Praca na pełen etat na umowę o prace.

    Jeśli spełniasz powyższe wymagania oraz chcesz:

    • uczestniczyć w realizacji innowacyjnych projektów,
    • mieć możliwość poznania procesów technologicznych branży AGD i RTV,
    • mieć szansę realizacji swoich pasji i pomysłów,
    • uczestniczyć w szkoleniach rozwijających kompetencje i umiejętności,
    • pracować w przyjaznym, międzynarodowym środowisku pracy,
    • spędzać przerwy na grze w piłkarzyki albo ping – ponga

    to zachęcamy do wysłania swojego CV.

    Aplikacje zawierające CV w j. angielskim z klauzulą o przetwarzaniu danych i list motywacyjny oraz oczekiwania finansowe (w treści maila) prosimy przesyłać wpisując w tytule wiadomości nr ref. stanowiska na adres: Aplikuj

    lub korzystając z przycisku APLIKUJ TERAZ!

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

    bottom