Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Jakości

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 25.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. jest nową inwestycją koreańskiego koncernu LG w Polsce. Fabryka zlokalizowana w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem będzie jedyną bazą masowej produkcji baterii litowo-jonowych branży automotive w Europie.

    W związku z rozwojem nowego biznesu poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Czynny udział w projekcie greenfield
    • Bogaty pakiet benefitów m. in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie
    • Darmowe lekcje języka angielskiego
    • Kantynę pracowniczą – dofinansowane obiady, dania koreańskie, duży wybór deserów
    • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe – szansa na odbycie szkoleń w HQ w Korei

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, techniczne (elektryka, elektronika lub pokrewne)
    • Znajomość narzędzi jakościowych SPC/FMEA
    • Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • Znajomość wymagań systemów zarządzania jakością ISO 9001

    Zakres obowiązków:

    • Nadzór nad jakością wyrobu/ przeprowadzanych testów
    • Planowanie testów jakościowych
    • Analiza wyników testów
    • Analiza i rozwiązywanie problemów jakościowych
    • Wdrażanie i nadzór nad działaniami zapobiegawczymi i korygującymi
    • Sporządzanie i nadzór nad dokumentacją jakościową
    • Przygotowywanie raportów jakościowych
    • Opracowywanie i przeprowadzenie szkoleń dla współpracowników
    • Obsługa specjalistycznego sprzętu kontrolno-pomiarowego w laboratorium

    CV prosimy składać w języku polskim i angielskim za pomocą przycisku aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.”