Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Jakości

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-04-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. jest nową inwestycją koreańskiego koncernu LG w Polsce. Zlokalizowana w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem fabryka powstała w 2016 roku i zajmuje się produkcją baterii litowo-jonowych do aut elektrycznych takich marek jak m.in. Audi, Jaguar, VW, Ford czy BMW. Obecnie zatrudniamy prawie 3000 pracowników w naszych 5 zakładach.

    W związku z dynamicznym rozwojem nowego biznesu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    INŻYNIER JAKOŚCI – WIELE WAKATÓW, RÓŻNE OBSZARY
    Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

    Zakres obowiązków:

    • nadzór nad wprowadzaniem i utrzymaniem Systemów Zarządzania Jakością (ISO, IATF) i VDA 6.3
    • planowanie i przeprowadzanie audytów systemu i procesu oraz wprowadzanie działań korygujących
    • podejmowanie działań naprawczych dla materiałów niespełniających wymagań jakościowych
    • ścisła Współpraca z działami R&D, Produkcji, Inżynierii w zakresie rozwiązywania problemów związanych z jakością części
    • definiowanie działań wpływających na poprawę jakości, prowadzenie projektów doskonalących.
    • tworzenie reklamacje do dostawców lub klientów – zależy od działu w jakim Kandydaci zostaną zatrudnieni
    • monitoring i analiza rezultatów wykonanych pomiarów i badań (SPC)
    • przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją jakościową
    • przeprowadzanie analiz systemów pomiarowych (MSA)
    • współpraca z OEM przy wdrażaniu nowych projektów
    • nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym
    • nadzór nad procesem PPAP

     Wymagania:

    • wykształcenie wyższe preferowane techniczne, mile widziany absolwenci lub studenci ostatnich lat studiów
    • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej w formie staży lub praktyk
    • mile widziana znajomość IATF 16949 i VDA 6.3
    • bardzo dobra znajomość Microsoft Office w szczególności Excel
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na 2 lata bez okresu próbnego
    • czynny udział w projekcie greenfield – jedyna fabryka w Europie produkująca baterie litowo-jonowe na skalę masową
    • bogaty pakiet benefitów m. in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie
    • darmowe lekcje języka angielskiego
    • kantynę pracowniczą – dofinansowane obiady, dania koreańskie, duży wybór deserów
    • możliwość awansu oraz zdobycia doświadczenia w innych obszarach działalności firmy
    • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe – szansa na odbycie szkoleń w HQ w Korei
    • nowoczesne narzędzia pracy – zaawansowany technologicznie park maszynowy
    • dział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych dla prestiżowych marek motoryzacyjnych

    CV prosimy składać w języku polskim i angielskim

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.”