Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Jakości

Stalobrex

  • Wysoka (pow. zawierciański)

    Wysoka (pow. zawierciański), śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pomiary detali zgodnie z dokumentacją techniczną (karta technologiczna, rys. klienta, inn.) za pomocą przyrządów kontrolno-pomiarowych;

  • Wizualna oceniania jakości powierzchni blach i detali według przyjętych norm i wymogów klientów;

  • Nadzór nad wyposażeniem kontrolno-pomiarowym;

  • Koordynacja działań związanych z realizacją nowych projektów w tym opracowywanie oraz prowadzenie dokumentacji jakościowej oraz technicznej;

  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych systemów zarządzania, opracowania wyników, oraz pilotowanie akcji korygujących;

  • Zlecanie jednostkom zewnętrznym pomiarów, analiz laboratoryjnych oraz analiz jakościowych produktu;

  • Nadzór nad archiwizowaną dokumentacją spawalniczą

  • Kontakt z kontrahentami w kwestiach jakościowych;

  • Współpraca z działami produkcyjnymi w zakresie poprawy jakości wytwarzanych produktów;

  • Przygotowanie dokumentacji jakościowej wyrobów prototypowych;

  • Opracowywanie wymogów jakościowych dla nowych procesów i wyrobów;

  • Przygotowywanie i zatwierdzanie raportów kontrolnych;

  • Wypełnianie wewnątrz-działowej dokumentacji jakościowej;

  • Nadzór nad wyrobem niezgodnym;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, techniczne;

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku inżyniera jakości;

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;

  • Znajomość języka angielskiego;

  • Znajomość dokumentacji spawalniczej - mile widziana;

  • Znajomość narzędzi jakościowych: raport 8D, 5xwhy, pareto;

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi;

  • Osoba na tym stanowisku musi być sumienna i pracowita.

  • Praca na pierwszą zmianę 8-16.