Inżynier jakości z językiem niemieckim

  • Sosnowiec, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.03.2019
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 19.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SumiRiko Automotive Hose Poland Sp. z o.o. to nowa inwestycja japońskiego koncernu Sumitomo Riko, światowego lidera w zakresie produkcji wyrobów na potrzeby branży motoryzacyjnej.

    Nowoczesny zakład, zlokalizowany blisko centrum Sosnowca rozpoczyna produkcję przewodów do układów paliwowych, klimatyzacji oraz jednostek napędowych.

    Obecnie, rozwijając nasz 160 osobowy zespół poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Sosnowiec

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia kandydata,
    • pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, benefity finansowe na święta),
    • prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę,
    • dogodną lokalizację pracy (Sielec, obok centrum miasta),
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
    • możliwość realizacji własnych pomysłów, otwartość i różnorodność wśród współpracowników.

    Zakres obowiązków:

    • stała współpraca z niemieckojęzycznym klientem w kwestiach jakościowych,
    • zarządzanie problemami jakościowymi klienta i monitorowanie wskaźników jakościowych,
    • uczestnictwo w audytach klienta,
    • prowadzenie i nadzór nad dokumentacją jakościową,
    • analiza danych statystycznych,
    • współpraca z działem produkcji i innymi działami.

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie – warunek konieczny,
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
    • mile widziane doświadczenie w przemyśle motoryzacyjnym w obszarze jakości,
    • doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem,
    • bardzo dobra obsługa programów MS Excel, MS Power Point, MS Word,
    • umiejętność rozwiązywania problemów i pracy zespołowej,
    • dobra organizacja pracy własnej.

    Zainteresowane osoby zachęcamy do składania aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ
    lub złożenia CV osobiście – ul. Gabriela Narutowicza 61 w Sosnowcu.

    Dziękujemy za każdą aplikacje, jednocześnie informujemy,
    że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie do CV poniższej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SumiRiko Automotive Hose Poland Sp. z o.o. w Sosnowcu w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29. 08. 1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."