Oferta pracy

Inżynier Jakości z językiem niemieckim

Lear Corporation Poland II Sp. z o.o. Oddział Tychy

  • Serdeczna 40, Tychy
    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Serdeczna 40

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • Bieżący kontakt z Klientami w zakresie zagadnień jakościowych

  • Rozpatrywanie reklamacji i zarządzanie reklamacjami

  • Przeprowadzanie audytów procesu

  • Współudział przy audytach przeprowadzanych przez Klienta

  • Udział we wdrażaniu nowych projektów

  • Przygotowywanie dokumentacji jakościowej (opracowywanie analiz ryzyka FMEA, plany kontroli, 8D, PPAP)

  • Analiza problemów (definiowanie przyczyn niezgodności (root cause) oraz określanie akcji korygujących i zapobiegawczych)

  • Dobór urządzeń i metod kontrolnych

  • Współpraca z inżynierem procesu i technologiem przy planowaniu procesu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze jakości zdobyte w firmie o profilu produkcyjnym (preferowane w branży automotive)

  • Wykształcenie wyższe

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkową zaletą

  • Znajomość metodologii rozwiązywania problemów (8D)

  • Praktyczna wiedza w zakresie SPC, FMEA, APQP, PPAP; znajomość MSA i VDA będą dużym atutem

  • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym

  • Prawo jazdy kat. B

  • Nastawienie na współpracę oraz bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia: największy pracodawca wśród dostawców w branży motoryzacyjnej, od 23 lat na polskim rynku

  • Rozwój: 68% naszych menedżerów zostało awansowanych wewnętrznie

  • Projekty realizowane w międzynarodowych zespołach

  • Środowisko pracy doceniające różnorodność: 48% naszych specjalistów i kadry zarządzającej to kobiety

  • Przyjazną atmosferę: najwyżej oceniany czynnik w wewnętrznych badaniach satysfakcji pracowników (87%)

  • Możliwość uczestniczenia w działaniach wspierających lokalną społeczność (CSR)

  • Dodatkowe świadczenia: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, premia frekwencyjna, dofinansowanie do wakacji, premia świąteczna, dofinansowanie do posiłków, szkolenia językowe

Lear jest światowym liderem z branży automotive w dziedzinie siedzeń oraz systemów elektrycznych i elektronicznych. Nasz zróżnicowany zespół utalentowanych pracowników w 39 krajach nieustannie dąży do innowacyjności, doskonałości operacyjnej i zrównoważonego rozwoju. Hasłem przewodnim Lear jest: Making every drive better™ poprzez dostarczanie technologii dla bezpieczniejszych, inteligentniejszych i bardziej komfortowych podróży. Lear, z siedzibą w Southfield, Michigan, jest kluczowym dostawcą dla największych producentów samochodów na świecie i zajmuje #166 miejsce na liście Fortune 500. Więcej informacji o Lear znajduje się na stronie lear.com lub na Twitterze @LearCorporation.

Zakład Lear Tychy Structures należy do Dywizji Siedzeń Samochodowych, powstał w 2005r. i obecnie zatrudnia około 1200 osób. W wyniku takich operacji jak spawanie automatyczne, gięcie, zgrzewanie, lakierowanie i montaż powstają w nim konstrukcje siedzeń samochodowych.

Przewiń do profilu firmy