Oferta pracy

Inżynier Jakości

Schoeller Allibert Sp. z o.o.O firmie

Schoeller Allibert Sp. z o.o.

Fryderyka Wilhelma Redena 5

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie kontroli wyrobów produkowanych zgodnie z planem kontrolnym,

  • Zatwierdzanie lub blokowanie wyrobu gotowego i komponentów do produkcji,

  • Prowadzenie projektów od strony jakościowej,

  • Administracyjna obsługa działu, prowadzenie dokumentacji jakościowej,

  • Współpraca z firmą wykonującą usługi BHP.

Nasze wymagania

  • Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Wykształcenie wyższe,

  • Praktyczna znajomość systemów zarządzania jakością oraz standardów jakościowych,

  • Dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (Outlook, Excel, Power Point),

  • Dobra organizacja własnej pracy, samodzielność i odpowiedzialność,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Nastawienie na realizację zadań.

Mile widziane

  • Znajomość systemów zarządzania wg. norm PN-EN ISO 14001:2015, PN-EN ISO 22000: 2018.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Szeroki pakiet socjalny,

  • Duże możliwości rozwoju i nauki,

  • Praca w miłej atmosferze,

  • Szansa na zdobycie ciekawego doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie na rynku polskim i europejskim,

  • Wyjazdy krajowe i zagraniczne w celach szkoleniowych oraz związanych z ww. obowiązków.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Firma Schoeller Allibert Sp. z o.o. od ponad 50 lat projektuje, rozwija, patentuje i produkuje opakowania zwrotne z tworzywa sztucznego. Nasze działania skupiamy na siedmiu segmentach rynkowych takich jak: rolnictwo, motoryzacja, rynek przetwórstwa spożywczego, branża napojów, handel detaliczny, produkcja przemysłowa oraz wynajem opakowań. Oferujemy szeroki zakres standardowych oraz dopasowanych do potrzeb klienta rozwiązań opakowaniowych. Na całym świecie posiadamy 13 fabryk i zatrudniamy ponad 2000 osób. W 2016 roku powstała jedna z najnowocześniejszych fabryk w całej grupie zlokalizowana w Zabrzu.

Przewiń do profilu firmy