Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Jakości

Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład w Dębicy

  • Zawada 79N, Zawada (pow. dębicki)
    Zawada (pow. dębicki), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

79N

Zawada (pow. dębicki)

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o klienta w zakresie wymagań jakościowych, reklamacji i audytów

  • Nadzór nad procesem rozwoju jakości produktu

  • Współudział w tworzeniu dokumentacji PPAP

  • Współudział w tworzeniu FMEA i aktualizacja dokumentu po reklamacjach

  • Współudział w audytach klienta

  • Opracowanie dokumentacji jakościowej projektu (Control Plan, instrukcje kontroli)

  • Wdrażanie zmian inżynieryjnych na podstawie ustalonych z klientem kryteriów

  • Zapewnienie jakości podczas wdrażania nowych produktów i procesów

  • Zapewnienie zgodności procesu produkcyjnego z wymogami systemu zarzadzania jakością

  • Bezpośrednia współpraca z działem produkcji oraz innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (preferowany) i/lub angielskiego (min. B2)

  • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych (FMEA, 8D, Pareto, APQP, PPAP, MSA)

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i praktyczne umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną

  • Bardzo dobra, samodzielna organizacja pracy

  • Wysoka komunikatywność i umiejętność budowania relacji

  • Nastawienie na współpracę i szukanie rozwiązań

  • Wysoka samodzielność i proaktywność w organizacji pracy

  • Otwartość na zmiany, elastyczność w działaniu

  • Predyspozycje do pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu norm IATF 16949, ISO 9001

  • Doświadczenie w branży automotive lub aerospace

To oferujemy

  • Dynamiczną i ciekawą pracę w firmie o uznanej marce na rynku automotive

  • Stabilność zatrudnienia i ciągły rozwój zawodowy

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i odpowiedzialność za rezultaty

  • Dobrą atmosferę pracy, wspierający i zaangażowany zespół

  • Pakiet socjalny (m. in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, kafeteria MyBenefit)

Benefity

  • ubezpieczenia na życie PZU

  • prywatna opieka medyczna Medicover

  • Kafeteria My Benefit

  • karta Multisport

Deklaracja równego traktowania

Wszystkie dokumenty aplikacyjne, które otrzymujemy są przez nas weryfikowane. Podejmujemy decyzje rekrutacyjne wyłącznie na podstawie kompetencji i kwalifikacji do realizacji zadań zawodowych, z zachowaniem zasad niedyskryminacji w ramach selekcji kandydatów.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Więcej o firmie: https://www.hutchinson.com/pl

Hutchinson Poland to międzynarodowa firma należąca do grupy Total. Zatrudniamy ponad 45 000 współpracowników

w 24 krajach. Nasz główny cel: zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa użytkowników.

Zapraszamy do współpracy w naszym Zakładzie Dębica, gdzie produkujemy elementy uszczelnień karoseryjnych dla przemysłu motoryzacyjnego. Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Starszy Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

Przewiń do profilu firmy