Ta oferta pracy jest nieaktualna od 54 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Jakości – Zespół Gwarancji

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 24.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. jest nową inwestycją koreańskiego koncernu LG w Polsce. Fabryka zlokalizowana w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem będzie jedyną bazą masowej produkcji baterii litowo-jonowych branży automotive w Europie.

    W związku z rozwojem nowego biznesu poszukujemy kandydata na stanowisko:

    INŻYNIER JAKOŚCI – ZESPÓŁ GWARANCJI
    Miejsce pracy: Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Czynny udział w projekcie greenfield
    • Bogaty pakiet benefitów m. in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie
    • Darmowe lekcje języka angielskiego
    • Kantynę pracowniczą – dofinansowane obiady, dania koreańskie, duży wybór deserów
    • Strefę relaksu m. in. stół do ping-ponga, piłkarzyki
    • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe – szansa na odbycie szkoleń w HQ w Korei

    Zakres obowiązków:

    • Lokalne wsparcie gwarancyjne dla naszych produktów
    • Szybka analiza defektów i wsparcie jakości
    • Dbałość o obniżanie kosztów serwisowych
    • Zarządzanie materiałami i produktami niezbędnymi do skutecznego wykonywania akcji gwarancyjnych
    • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej i procesowej
    • Szkolenie pracowników ze specyfiki technicznej, materiałowej

     Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, elektryka, automatyka lub pokrewne)
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku, w środowisku produkcyjnym (idealnie w firmie automotive)
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Znajomość zagadnień z zakresu: mechaniki, automatyki, elektryki, pneumatyki
    • Znajomość pakietu MS Office
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
    • Mile widziana wiedza z zakresu: MTBF, MTTR, OEE, TPM, T/T, zarządzania częściami zamiennymi
    • Umiejętność pracy pod presją czasu

    CV prosimy składać w języku polskim i angielskim
    za pomocą przycisku Aplikuj

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz. U. nr 133, poz. 883)