Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Jakości

  • Zielona Góra, Nowy Kisielin (pow. zielonogórski), lubuskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Szwedzka Grupa Reac zajmuje się produkcją siłowników, systemów podnoszenia i przechyłu oraz ręcznych urządzeń sterujących stosowanych głównie w urządzeniach medycznych i rehabilitacyjnych. W naszym zakładzie produkcyjnym wykonujemy metalowe komponenty, które montowane są do naszych wyrobów w dwóch zakładach montażowych zlokalizowanych w Szwecji oraz w Polsce (Piotrków Trybunalski). Naszą misją jest poprawa jakości życia. Realizujemy ją tworząc urządzenia poprawiające jego codzienny komfort.

    W związku z rozwojem firmy, do naszego zakładu znajdującego się na strefie ekonomicznej w Nowym Kisielinie poszukujemy:

    Miejsce pracy: Zielona Góra (okolice), Nowy Kisielin (pow. zielonogórski)

    Zadania:

    • Prowadzenie wewnętrznej kontroli jakości dotyczącej określonych obszarów produkcji lub produktów
    • Monitorowanie i ewidencjonowanie niezgodności w stosunku do procesu produkcji i wymagań jakościowych
    • Przygotowywanie analiz jakościowych i rekomendacja koniecznych zmian dotyczących procedur jakościowych
    • Ewidencjonowanie i analizowanie reklamacji
    • Przygotowywanie raportów o produktach wadliwych lub odrzuconych
    • Prowadzenie kontroli jakości dostarczonych podzespołów, elementów, materiałów
    • Uczestniczenie w opracowaniu i wdrażaniu instrukcji jakościowych dla nowych wyrobów i produktów
    • Zapewnienie kontroli jakości zgodnie z obowiązującymi przepisami i standardami Reac Components Sp. z o.o.
    • Zgłaszanie zmian i nieprawidłowości w dokumentacji technicznej i technologicznej

    Wymagania:

    • Doświadczenie na w/w stanowisku 2 lata
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
    • Doskonała znajomość rysunku technicznego oraz urządzeń pomiarowych
    • Znajomość normy ISO9001
    • Samodzielność
    • Umiejętności szybkiego podejmowania decyzji oraz szeroka wiedza fachowa

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • Pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, bony świąteczne)
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Szkolenia rozszerzające kompetencje

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Zainteresowane osoby prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016 nr 0 poz. 922)"
    bottom