Inżynier jakości

  • Złotoryja, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 14.06.2018
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 14.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BORGERS POLSKA  jest to spółka wchodząca w skład Grupy Borgers, założona w 2015 r. Siedziba firmy znajduje się na terenie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, podstrefa Złotoryja. Naszym głównym profilem działalności jest produkcja elementów tekstylnych dla przemysłu motoryzacyjnego.

    Jednym z naszych pierwszych klientów jest światowy producent samochodów ciężarowych Scania, dla którego produkujemy elementy znajdujące się w kabinie kierowcy tj. podsufitki, ścianki tylne, ścianki boczne. Produkcję rozpoczęliśmy od lipca 2017 roku w nowo powstałej hali o powierzchni ok. 14 000m kw.
    Obecnie zatrudniamy ok. 250 osób.

    Miejsce: Złotoryja

    Opis stanowiska:

    - kontrola procesu produkcyjnego i zapobieganie wytwarzania złej jakości produktów;

    - przygotowywanie standardów kontroli detali;

    - przygotowanie dokumentacji produkcyjnej;

    - wzorcowanie wyrobów gotowych, opracowywanie dokumentacji PPAP/EMPB;

    - monitorowanie bieżącego poziomu jakości wyrobów, sporządzanie analiz;

    - inicjowanie działań naprawczych oraz doskonalących, mających wpłynąć na poprawę jakości;

    - opracowywanie raportów 8D oraz koordynowanie działań korygujących i zapobiegawczych;

    - kontakt z klientami, inicjowanie działań naprawczych, po reklamacjach, raportowanie wdrożonych działań na portalach klientów;

    - tworzenie planów kontroli i dokumentacji jakościowej, aktualizacja FMEA;

    - przeprowadzanie audytów procesu VDA 6.3, produktu VDA6.5;

    - przygotowywanie wewnętrznych oraz zewnętrznych statystyk;

    - wsparcie w doskonaleniu systemu zarządzania jakością i środowiskiem;

    Wymagania:

    -  wykształcenie wyższe techniczne,

    -  2-3 letnie doświadczenie zawodowe w branży motoryzacyjnej na podobnym stanowisku,

    - znajomość narzędzi i zagadnień jakościowych (PPAP, APQP, FMEA, CP, 8D),

    - znajomość środowiska MS Office i SAP,

    - j. angielski i/lub niemiecki w stopniu komunikatywnym

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • wynagrodzenie rynkowe, adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w kursach i szkoleniach,
    • benefity – atrakcyjny system premiowania, bezpłatna opieka medyczna, dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego i posiłków, wczasy pod gruszą,dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci, wyprawki szkolne, bony świąteczne, spotkania i imprezy integracyjne, dofinansowanie do karty MultiSport,
    • przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole.

                            Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV na adres:
                                                   personel@borgers-group.com

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych przeze mnie w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Borgers Polska Sp. z o. o.
    Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak niezbędnym wymogiem dla przeprowadzenia procesu rekrutacji przez Administratora. Aby wycofać zgodę, wystarczy wysłać odpowiednią informację na adres e-mail: personel@borgers-group.com. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje o przetwarzaniu danych są dostępne na stronie internetowej pod adresem fb@BorgersPolska.
    Jeśli chcesz abyśmy zachowali Twoje CV dla potrzeb kolejnych rekrutacji dołącz poniższą zgodę:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych przeze mnie w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych także dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.