Logo Pracuj.pl

Inżynier jakości

Gi Group Poland S.A.O firmie

  • Żory
    Żory, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej prowadzimy rekrutację na stanowisko: Inżynier jakości.

Twój zakres obowiązków

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych
  • Przeprowadzanie i nadzór działań zapobiegających i korygujących
  • Zarządzanie i doskonalenie dokumentacji dla procesu produkcyjnego
  • Analiza Zdolności Procesu SPC
  • Analiza i rozwiązywanie problemów jakościowych w procesie produkcyjnym
  • Aktualizacja oraz tworzenie list kontrolnych i wizualizacji
  • Analiza zwrotów reklamacyjnych oraz uczestnictwo w przygotowaniu raportów 8D
  • Udział w spotkaniach PFMEA oraz w R-PFMEA w celach analizy potencjalnych przyczyn występujących w procesie produkcyjnym
  • Przeprowadzanie szkoleń jakościowych
  • Udział w tworzeniu control planów
  • Udział w pracach nad rozwojem systemów jakości
  • Przeprowadzanie audytów

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe (preferowane zarządzanie jakością)
  • Doświadczenie zawodowe lub staż na podobnym stanowisku (preferowane: w branży motoryzacyjnej)
  • Znajomość procesów produkcyjnych
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Obsługa Excel
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zorientowanie na cel i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Znajomość IATF 16949, VDA 6.3 będzie dodatkowym atutem

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Jeden z najbogatszych pakietów socjalnych: dofinansowanie do wyjazdu na wakacje, prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie
  • Szkolenia

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku

Gi Group Poland S.A.

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Dzięki strategicznym partnerstwom działa w 58 krajach, w tym w 31 bezpośrednio. Jest obecna w Europie, Azji, Amerykach oraz w Afryce. W Polsce agencja świadczy usługi od 2007 roku, intensywnie rozwijając działalność i zakres współpracy z biznesem, budując rynek usług HR. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Gi Group przygotowuje i wdraża programy szkoleniowe. Wspiera Klientów w zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradza w obszarze polityki zatrudnienia i optymalizacji kosztów w obszarze HR.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: nr 2010.

Aktualne oferty pracodawcy
IJ/KAT/GG/09/2022/2022/9/47

Inżynier jakości, Żory