Oferta pracy

Inżynier Jakości

Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład Żywiec1 O firmie

  • Żywiec

    Żywiec, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad wymaganiami klienta w produkcji seryjnej,

  • nadzór nad procesem reklamacji,

  • nadzór nad wskaźnikami jakościowymi oraz rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych,

  • inicjowanie działań związanych z ciągłym doskonaleniem jakości produktu i procesu,

  • przygotowanie oraz prowadzenie dokumentacji jakościowej tj.: plany kontroli, instrukcje pracy raporty

  • prowadzenie audytów wewnętrznych procesu i produktu,

  • Udział w audytach klienta oraz audytach certyfikujących,

  • działanie zgodnie z procedurami systemu ISO 9001, ISO TS 16949 oraz wymaganiami Klienta.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane,

  • dobra, umożliwiająca swobodną komunikację znajomość języka angielskiego,

  • wiedza z zakresu narzędzi jakości: 8D, Diagram Ishikawy, 5-Why, SPC, FMEA,

  • dobra organizacja pracy,

  • umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • odpowiedzialną pracę w ramach nowoczesnej, międzynarodowej organizacji,

  • stabilność zatrudnienia,

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje i rozwój osobisty,

  • przyjazne środowisko pracy,

  • atrakcyjny system wynagrodzeń oraz pakiet socjalny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • paczki świąteczne