Inżynier/-ka Bezpieczeństwa Sieciowego

T-Mobile

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

T-Mobile

Marynarska 12

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Fortinet

  • Palo Alto

  • Cisco

  • Agile

O projekcie

W obszarze Produktów Bezpieczeństwa dla klientów B2B i B2C . Dodatkowo jako SecDevOps będziesz wspierać obecne procesy dotyczące produktów Next Generation Firewall, SD-WAN, ochrony urządzeń mobilnych.

Współpracując z firmami zewnętrznymi, klientami oraz z jednostkami wewnątrz T-Mobile odpowiedzialnymi za wdrożenia i zmiany, będziesz mógł zdobyć nowe doświadczenia i poszerzyć swoją wiedzę z pogranicza bezpieczeństwa, IT i sieci w środowisku międzynarodowego operatora telekomunikacyjnego

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie, wdrożenia i rozwój

  • administrowanie i utrzymanie (8/5),

  • techniczne wsparcie klienta i obsługa zgłoszeń serwisowych,

  • dokumentowanie realizowanych prac

  • wsparcie ofertowania,

Nasze wymagania

  • minimum 5 letnie praktyczne doświadczenie w pracy wdrożeniowej z technologiami sieciowymi i rozwiązaniami bezpieczeństwa

  • praktyczne doświadczenie w implementacji i zarządzaniu rozwiązaniami Fortinet, Palo Alto, Cisco.

  • aktualny certyfikat Fortinet NSE4 lub równoważne doświadczenie.

  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci i urządzeń końcowych

  • znajomość technologię budowy sieci IP i protokołów sieciowych

  • znajomość podstawy technologii wirtualizacji

  • umiejętność pracy zespołowej (pracujemy w Agile, znajomość tej metodyki jest atutem)

  • wykształcenie wyższe inżynierskie IT lub pokrewne

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie B2

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • agile

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Wyślij swoje CV

2

Spotkaj się z przyszłym liderem/ liderką zespołu :)

3

Witaj w T-Mobile :)

T-Mobile

Jesteśmy firmą technologiczną, a naszym celem jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań dla klientów ondywidualnych i biznesowych.

W T-Mobile wszyscy żyjemy w świecie magenta! Kolor ten jest nam bliski, bo oznacza wiarę w powodzenie podejmowanych działań, pewność siebie i wytrzymałość. Właśnie tacy jesteśmy jako zespół.

W #MagentaTeam stawiamy na wymianę doświadczeń, zwinną pracę i szybko adaptujemy się do zmian! #MagentaTeam to jednak przede wszystkim mix różnych kompetencji i doświadczeń, osobowości, temperamentów i poglądów. Właśnie w tej różnorodności widzimy naszą największą siłę.

Przewiń do profilu firmy