Oferta pracy

Inżynier(-ka) DevOps Cloud

mBank

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

mBank

Prosta 18

Śródmieście

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PowerShell

  • Bash

  • Terraform

  • Azure DevOps

O projekcie

Zespół Architektury Chmurowej w Cloud Center of Excelence jest zespołem odpowiedzialnym za planowanie, wdrażanie i zarządzanie usługami w chmurach publicznych w oparciu o kod (IaC), zarządzamy chmurą Azure oraz GCP.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie, utrzymanie i rozwój kodu infrastruktury zarówno w zakresie Landing Zone jak i kodu rozwiązań

  • rozwiązania proaktywnego monitoringu wydajności oraz dostępności usług w chmurze publicznej

  • dostarczanie wydajnych i wysoko dostępnych rozwiązań w kontekście utraty danych bądź awarii poszczególnych komponentów chmury publicznej lub całych regionów

  • przełożenie wymagań projektowych na konkretne rozwiązania i usługi chmury publicznej​

Nasze wymagania

  • potrafisz pisać skrypty do automatyzacji środowisk korzystając z języków imperatywnych oraz deklaratywnych (PowerShell, Bash, ARM, Terraform)

  • rozumiesz standardy projektowania rozwiązań chmury publicznej ze względu na dostępność oraz utrzymanie, korzystając z standardów chmurowych, opisanych w dokumentacji Cloud Standards

  • znasz oraz rozumiesz dostępne usługi chmury publicznej w zakresie tworzenia i utrzymania

  • masz zdolności do automatyzacji środowisk w zakresie tworzenia, utrzymania, monitoringu

  • znasz oraz rozumiesz komponenty infrastruktury on-premises i wiesz, jak integrować usługi chmury publicznej ze środowiskami on-premises, w szczególności w warstwie sieciowej oraz funkcjonalnej (hybrydowe środowiska składowania danych, środowiska baz danych, archiwizacja danych i inne)

  • masz szeroką wiedzę o narzędziach, wykorzystywanych do automatyzacji procesu tworzenia wzorcowych środowisk, konfiguracji środowisk oraz automatyzacji wdrożeń aplikacji (np. Jenkins, Bitbucket, Azure DevOps, Terraform)

  • znasz język angielski na poziomie minimum komunikatywnym pozwalającym na współpracę z innymi, czytanie i tworzenie dokumentacji

To oferujemy

Pracujemy w hybrydzie, a właściwie w większości zdalnie - raz w miesiącu spotykamy się w biurze w Warszawie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Zapoznamy się z Twoim CV

2

Zaprosimy Cię na spotkanie (online)

3

Damy znać, jak Ci poszło!

mBank

Mamy unikalną kulturę organizacyjną, a wyróżniają nas ludzie! Tworzymy aplikacje webowe, mobilne i narzędzia technologiczne, z których skorzystało już ponad 5,5 mln naszych klientów. Cenimy poczucie stabilności i bezpieczeństwa, możliwości rozwoju oraz... swój czas – w pracy i po pracy.

Przewiń do profilu firmy