Oferta pracy

Inżynier/-ka ds. Satysfakcji Klienta

Schneider Electric Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Bukowno, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

W Schneider Electric wierzymy, że dostęp do energii i zasobów cyfrowych to podstawowe prawo każdego człowieka. Stwarzamy warunki do poprawy efektywności energetycznej dla każdego, w każdym miejscu i w każdej chwili. Nazywamy to Life Is On. Oferujemy cyfrowe rozwiązania z zakresu zarządzania energią i automatyki, zapewniające wydajność i zrównoważony rozwój.

Lokalizacja: Bukowno, Małopolskie
Czy marzysz o pracy w firmie, której działalności przyświeca ważny cel? W firmie, która ceni różnorodność i motywuje swoich pracowników do innowacji i dawania z siebie tego, co najlepsze?

Szukamy osoby na stanowisko Inżynier/-ka ds. Satysfakcji Klienta do naszej fabryki w Bukownie.

Twój zakres obowiązków:

  • Zapewnienie, że wszystkie kwestie dotyczące jakości i reklamacji klientów, z lub bez zwrotu produktu, są rozwiązywane szybko i skutecznie
  • Pomiar jakości dostarczanych produktów bazując na wynikach, alarmuje Inżynierów produktu / zapewnienia jakości procesu, aby przywrócić proces produkcyjny pod kontrolą
  • Definiowanie, animacja, zatwierdzanie działań naprawczych i zapobiegawczych wynikających z analizy zwracanych produktów
  • Reprezentowanie interesów Klienta w zakładzie i komunikowanie jego wymagań w fabryce

Doświadczenie i umiejętności, których szukamy:

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość metod oceny ryzyka i rozwiązywania problemów jakościowych (8D, FMEA, Six Sigma)
  • Biegła znajomość pakietu biurowego MS Office, bazy Salesforce
  • Umiejętność efektywnej komunikacji do klientów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Otwartość na nabycie nowej wiedzy technicznej o produktach i procesach montażowych/produkcyjnych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Jeśli interesuje Cię:

  • Umowa na czas określony (wstępnie koło 18 m-cy) z mozliwością przedłużenia
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny
  • Interesująca i samodzielna praca w międzynarodowym środowisku i dynamicznym zespole
  • Rozwój w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, strategii rozwoju i kulturze opartej o wartości

... Nie wahaj się i wyślij CV już dziś.

Ogłoszenie archiwalne