Oferta pracy

Inżynier/ka Serwisu f/m/d

Siemens Mobility Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • naprawy i przeglądy urządzeń automatyki kolejowej;

  • kontrola prowadzonych prac serwisowych;

  • wsparcie techniczne klienta;

  • obsługa magazynu;

  • przygotowywanie dokumentacji i raportów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane: kolejowe lub elektryczne);

  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (preferowana branża kolejowa);

  • umiejętności manualne w zakresie budowy maszyn i urządzeń automatyki;

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie minimum podstawowym;

  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych w kraju i za granicę;

  • umiejętność budowania pozytywnych i długofalowych relacji z klientem;

  • inicjatywa i umiejętność współpracy w zespole;

  • zdolności komunikacyjne.

To oferujemy

  • Stanowisko o dużej odpowiedzialności w doświadczonym zespole profesjonalistów

  • Atrakcyjny pakiet benefitów m.in:

  • system kafeteryjny – karta Multisport, bilety do kina/teatru/koncerty, zakupy;

  • prywatna opieka medyczna,

  • ubezpieczenie na życie,

  • dodatkowe płatne dni wolne,

  • karta lunchowa,

  • karta kredytowa,

  • dofinansowanie urlopu wypoczynkowego,

  • vouchery na Święta Bożego Narodzenia)

  • ..i wiele innych!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

Siemens jest Pracodawcą Równych Szans

Gdybyśmy wszyscy myśleli w ten sam sposób, nigdy nie stworzylibyśmy nic nowego. Wiemy, że tworząc zróżnicowane środowisko pracy, mamy realny wpływ na sukces naszej firmy, dlatego zachęcamy do aplikowania Kandydatów z różnych środowisk (o różnych doświadczeniach i podejściach). Tworząc przyjazne i otwarte środowisko pracy, dbamy by na każdym etapie naszych działań wspierać kulturę różnorodności. Zapewniamy, że wszyscy aplikujący Kandydaci będą oceniani pod kątem ich kompetencji, bez względu na ich płeć, wiek, status społeczny, niepełnosprawność, orientację seksualną, wyznanie przekonania polityczne, kolor skóry czy pochodzenie.

W Siemens Mobility opracowujemy nowe, inteligentne rozwiązania w zakresie mobilności, które zwiększają dostępność infrastruktury, optymalizują przepustowość i poprawiają komfort pasażerów. Poprzez nasze technologie digitalizacji, automatyzacji i elektryfikacji już dzisiaj wyznaczamy standardy mobilności jutra.

Spółka Siemens Mobility poszukuje kandydatów na stanowisko Inyniera/ki Seriwsu f/m/d. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna głównie za prace serwisowe urządzeń kontroli ruchu na kolei, naprawy i przeglądy urządzeń automatyki kolejowej oraz kontrolę prowadzonych prac serwisowych.

Przewiń do profilu firmy