Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier/-ka w dziale projektowania – Asystent/-ka projektanta

Segar Sp. z o.o.O firmie

4 0005 600 brutto / mies.
  • Graniczna 45, Słubica A
    Słubica A (pow. grodziski), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Segar Sp. z o.o.

Graniczna 45

Słubica A (pow. grodziski)

Firma SEGAR Sp. z o.o. - branża geotechniczna – fundamenty specjalne, zabezpieczenia głębokich wykopów- poszukuje osoby na stanowisko

opis stanowiska:

przygotowywanie projektów geotechnicznych (głównie posadowienia oraz obudowy wykopów) oraz ofert techniczno-cenowych

zakres obowiązków:

  • analiza dokumentacji technicznej oraz geotechnicznej
  • opracowywanie danych niezbędnych do obliczeń
  • przygotowywanie rysunków konstrukcyjnych, opisów technicznych, przedmiarów
  • kalkulacje kosztów oraz tworzenie ofert
  • wsparcie w zakresie realizacji projektów na budowie

wymagania konieczne:

  • ukończone studia inżynierskie na kierunku budownictwo lub pokrewnym (ew. ostatni rok studiów)
  • dobra znajomość Excel i CAD
  • prawo jazdy kategorii B
  • dobra organizacja pracy
  • dokładność i dbałość o szczegóły

mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość oprogramowania geotechnicznego
  • specjalizacja geotechniczna na studiach
  • wiedza w zakresie fundamentów specjalnych, zabezpieczeń wykopów
  • znajomość języków obcych

oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość zdobycia praktyki do uprawnień budowlanych
  • przyjazne środowisko pracy

miejsce pracy:

  • Słubica A, gmina Żabia Wola (40 km od centrum Warszawy w kierunku Katowic)
  • w perspektywie: dodatkowe biuro w Warszawie

wynagrodzenie:

  • 3000-4000 zł netto (w zależności od posiadanego doświadczenia) oraz zwrot kosztów dojazdu do biura w Słubicy A

Ogłoszenie archiwalne