Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier/ka Wsparcia Sprzedaży Rozwiązań IT

ADT GroupO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • brał/brała czynny udział w projektowaniu systemów pamięci masowych, systemów wysokiej dostępności,

  • współpracował/współpracowała z Klientami na zasadzie doradztwa przy doborze optymalnych rozwiązań technicznych,

  • tworzył/tworzyła konfiguracje systemów w oparciu o wymagania klienta,

  • prowadził/prowadziła prezentacje techniczne i handlowe,

  • utrzymywał/utrzymywała relacje z naszymi Partnerami biznesowymi,

Nasze wymagania

  • posiadasz wyższe wykształcenie albo jesteś studentem ostatnich lat na uczelni (mile widziane wykształcenie o profilu technicznym – preferowany kierunek Informatyka, Elektronika lub pokrewne),

  • znasz i interesujesz się tematyką Data Center, sieci komputerowych i Cloud Computing,

  • jesteś chętny do pozyskiwania nowej wiedzy po przez szkolenia i własne doświadczenia,

  • lubisz pracę z ludźmi,

  • finalizujesz z sukcesem zainicjowane projekty,

  • masz dużą motywację do dalszego kształcenia się i rozwijania swoich predyspozycji,

  • posługujesz się biegle językiem polskim w mowie i piśmie,

  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym komunikację z Partnerami biznesowymi firmy,

  • posiadasz czynne prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • przejrzysty i atrakcyjny system zatrudnienia oraz premiowania,

  • pracę i rozwój w zespole doświadczonych specjalistów o wysokiej kulturze, w przyjaznej atmosferze

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awans w strukturach firmy,

  • możliwość uczestnictwa w profesjonalnych certyfikowanych szkoleniach

  • pracę przy ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii na rynku informatycznym,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • spotkania integracyjne

ADT Group

ADT Group Sp. z o.o. to firma IT o ugruntowanej pozycji rynkowej. Tworzymy zgrany i profesjonalny zespół pasjonatów sprawnie poruszających się zarówno w przestrzeni infrastruktury jak i oprogramowania. Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji projektów budowy i modernizacji infrastruktury informatycznej. Równolegle rozwijamy autorskie rozwiązania aplikacyjne wykorzystując najnowsze sposoby zarządzania i realizacji złożonych projektów programistycznych. Ze szczerą pasją niesiemy wartość dodaną naszym Klientom, pomagając im osiągać założone cele biznesowe.

Przewiń do profilu firmy