Oferta pracy

Inżynier

EXBUD KONSTRUKCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

Rekrutacja zdalna

EXBUD KONSTRUKCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Peryferyjna 23

Kielce

Exbud Konstrukcje działa w dwóch obszarach:

  • projektowaniu, produkcji i montażu konstrukcji stalowych
  • transgranicznym świadczeniu usług technicznych.

Exbud Konstrukcje bazuje, na ponad 40-letnim doświadczeniu prekursora w wykonywaniu usług za granicą – firmy Exbud i jej następców.

W kraju posiadamy prężnie działającą Wytwórnię Konstrukcji Stalowych z nowoczesnym parkiem maszynowym.

Naszą firmę wyróżnia rzetelność, etyka a także wysokie standardy bezpieczeństwa oraz dbałość o pracowników.

Jeżeli szukasz pracy w solidnej firmie gwarantującej legalne i stabilne (także w okresie zimowym) zatrudnienie, dbającej o bezpieczeństwo i higienę pracy a także wartości takie jak szacunek, uczciwość i zaufanie zapraszamy do złożenia aplikacji.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy  poszukujemy kandydatów na stanowisko
Inżynier

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie procesu budowy w zakresie wykonania, dostawy i montażu konstrukcji stalowych, harmonogramu prac i wysyłek;
  • Nadzór nad pracami podwykonawców i sił własnych wytwórni;
  • Sporządzanie zapotrzebowania materiałowego;
  • Rozliczanie robót w podwykonawstwie i siłach własnych;
  • Sporządzanie i archiwizowanie dokumentacji kontraktowej;
  • Udział w procesie oferowania i kosztorysowania;
  • Wykonywanie innych czynności niezbędnych do realizacji kontraktu.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego – preferowany kierunek: Konstrukcje budowlane;
  • Znajomości branży konstrukcji stalowych i spawalnictwa;
  • Znajomości AutoCAD;
  • Znajomości pakietu MS Office;
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Prawa jazdy kategorii B;
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i program motywacyjny;
  • Benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe).

Aplikacje (CV wraz z listem motywacyjnym) prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy