Oferta pracy

Inżynier - Kierownik budowy

INSTAL PERFECT sp. z o.o.O firmie

3 000‐6 000 zł brutto / mies.
  • Śniadeckich 4
    Szamotuły, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

INSTAL PERFECT sp. z o.o.

Śniadeckich 4

Szamotuły

Firma Instal Perfect Sp. z o.o. w związku rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko inżynier - kierownik budowy branży instalacji sanitarnych. Inwestycje prowadzone są na terenie całego kraju (głównie Wielkopolska).

Opis stanowiska:

  • nadzorowanie procesu realizacji w zakresie robót budowlanych
  • kontrola pracowników/podwykonawców
  • koordynacja zamówień sprzętu budowlanego oraz materiałów
  • rozwiązywanie problemów technicznych na budowie
  • organizacja pracy

Wymagania:

  • doświadczenie w branży instalacji sanitarnych mile widziane
  • znajomość procedur odbiorczych placu budowy
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • prawo jazdy kat.B
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne od doświadczenia oraz wykonanych zadań
  • możliwość rozwoju / szkolenia
  • wsparcie ze strony współpracowników

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy