Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier/ Kierownik budowy

Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych Sp. z o.o.

5 00013 000 brutto / mies.
  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie kosztorysów i zapytań ofertowych

  • Kierowanie robotami budowlanymi w zakresie robót hydrotechnicznych

  • Prowadzenie dokumentacji budowy

  • Wykonywanie harmonogramów robót

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie techniczne o profilu budowlanym

  • wymagane uprawnienia budowlane na stanowisko kierownika budowy

  • Umiejętność wykonania kalkulacji kosztorysowych

  • Umiejętność korzystania z programu Autocad

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym

  • Prawo jazdy

  • Zaangażowanie i dyspozycyjność

  • Kreatywność w działaniu

  • Odpowiedzialność, dokładność oraz systematyczność w realizacji zadań

To oferujemy

  • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie i uzależnione od kwalifikacji oraz doświadczenia

  • Umowa o pracę

  • Praca stacjonarna w siedzibie firmy ul. Przetoczna 66 80-702 Gdańsk, z dogodnym dojazdem i parkingiem dla pracowników

  • Swobodna atmosfera pracy

  • Praca w ambitnym i doświadczonym zespole

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • jeden krótszy dzień pracy

Prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj szybko.

Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych Sp. z o.o. jest największym przedsiębiorstwem pogłębiarskim w Polsce. Naszym celem jest utrzymywanie priorytetowej pozycji na rynku krajowym, prowadzenie prac na Bałtyku poza granicami Polski oraz w dalszej perspektywie, wykonywanie robót pogłębiarskich na również innych akwenach morskich.

Przewiń do profilu firmy