Inżynier - Kierownik Projektów

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Kierownik
  • 28.01.2019
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 27.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    UPGRADE ENERGY to międzynarodowa firma realizująca innowacyjne projekty i dostarczająca nowoczesne rozwiązania dotyczące efektywności energetycznej oraz energii odnawialnej. Posiadamy bogate doświadczenie w dziedzinie energii słonecznej, geotermalnej, biomasy i energii wiatrowej.

    Razem z firmą FUELLINK BVBA (www.fuellink.be) i ATCOMEX Sp. z o.o. zajmujemy się produkcją pojazdów do tankowanie samolotów i śmigłowców, oraz do transportu towarów niebezpiecznych ADR.

    Miejsce pracy: Kielce

    Zakres obowiązków:

    • Opracowywanie dokumentacji techniczno – projektowych w zakresie cystern do transportu paliw (ADR) lub/i pojazdów do tankowania samolotów i śmigłowców
    • Techniczny nadzór nad projektem w trakcie jego realizacji
    • Koordynacja projektów z siedziba główną w Belgii
    • Udział w opracowaniu harmonogramów realizacji projektu i nadzorowanie postępu prac.
    • Doskonalenie istniejących rozwiązań technicznych
    • Nadzór na produkcją produktów.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: budowa maszyn, mechatronika,)
    • Doświadczenie w projektowaniu w 3D (preferowany Solid Works i/lub Inventor)
    • Znajomość rysunku technicznego i podstaw konstrukcji maszyn
    • Doświadczenie w zakresie projektowania konstrukcji stalowych oraz aluminiowych będzie dodatkowym atutem
    • Analityczne myślenie
    • Dobra organizacja czasu pracy swojej i podległego zespołu
    • Dobra znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji technicznej, komunikacja z dostawcami, biurem w Belgii)
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Możliwość udziału w ciekawych, rozwojowych i prestiżowych projektach międzynarodowych i krajowych
    • Pakiety szkoleń
    • Atrakcyjne wynagrodzenie

    Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

    bottom
    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

    „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Upgrade Energy SP z o.o..
    Aplikacje bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

    Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) Upgrade Energy sp. z o.o z siedzibą w Elblągu: 82-300 Elbląg, ul. Płk. Dąbka 140/I/2-3.

    Adres do korespondencji, Upgrade Energy Sp. z o.o., ul. Olszewskiego 6, 25-663 Kielce. informuje ,iż:

    1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Upgrade Energy sp. z o.o..
    2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji lub przyszłych rekrutacji- na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia tj. z dnia 8 grudnia 2017 r. (Dz.U. z 2018 r. poz. 108)
    3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 1 roku
    4) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody
    5) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
    6) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne