Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier/Kierownik robót budowlanych

Bergman Engineering Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na  terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

Obecnie dla naszego Klienta – firmy z branży budownictwa przemysłowego – poszukujemy dwóch Kandydatów/ek na stanowisko:

Numer ref.: KRB/MP/0221

Opis stanowiska:

  • Bieżący nadzór i kontrola procesu realizacji robót budowlanych obiektów przemysłowych (produkcyjnych, magazynowych) wraz z infrastrukturą zewnętrzną
  • Wykonywanie robót zgodnie z umową, projektem technicznym oraz założonym harmonogramem
  • Kontrola oraz prowadzenie rozliczeń podwykonawców w zakresie: jakości, terminowości, wydajności i bezpieczeństwa realizowanych zadań
  • Bezpośredni kontakt z Nadzorem Klienta i uczestnictwo w odbiorach z inspektorami
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji
  • Zapewnienie realizacji procesu budowlanego zgodnie z przepisami BHP

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie zawodowe w analogicznym obszarze
  • Doświadczenie zdobyte przy inwestycjach budownictwa przemysłowego
  • Uprawnienia budowlane (dotyczy osób zainteresowanych stanowiskiem kierowniczym)
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego
  • Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem
  • Obsługa komputera, MS Office, AutoCad
  • Prawo jazdy kat. B
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, umiejętności komunikacyjne

Nasz klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt B2B w prężnie rozwijającej się organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów w postaci opieki zdrowotnej, ubezpieczenie na życie, karty sportowej
  • Pracę zorientowaną na projektach w obrębie jednego województwa (wielkopolskiego lub śląskiego) bez konieczności odbywania dalekich delegacji
  • Możliwość ciągłego rozwoju poprzez udział w ciekawych projektach budownictwa przemysłowego
  • Możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o dużym potencjale
  • Niezbędne narzędzia pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wysyłając dokumenty aplikacyjne w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie wyraża Pan / Pani zgodę na przetwarzanie Pana / Pani danych osobowych zawartych CV lub innych przekazanych nam danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chciałby Pan / Pani otrzymywać od Bergman Engineering Sp. z o.o. w przyszłości inne oferty pracy, prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bergman Engineering Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Petrażyckiego 57 (KRS: 394281) moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne