Logo Pracuj.pl

Inżynier - Kierownik robót budowlanych

CLIMATIC sp. z o.o. spółka komandytowaO firmie

  • podkarpackie
    podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad robotami budowlanymi,
  • Nadzór nad podwykonawcami,
  • Opracowywanie dokumentów związanych z prowadzoną budową,
  • Zarządzanie materiałami, sprzętem, etc.,
  • Prowadzenie dokumentacji z narad koordynacyjnych,
  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur BHP,
  • Prowadzenie bieżących rozliczeń z podwykonawcami i inwestorami,
  • Przygotowanie i nadzór nad terminową realizacji harmonogramu robót.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – inżynier budownictwa,
  • Doświadczenie w kierowaniu robotami budowlanymi,
  • Doświadczenie w procesie ofertowania/kosztorysowania,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel, MS Word,
  • Znajomość MS Project i AutoCad,
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
  • Umiejętności analityczne,
  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność zarządzanie czasem pracy podległych pracowników.

To oferujemy

  • Umowa o pracę,
  • Narzędzia do pracy,
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

CLIMATIC sp. z o.o. spółka komandytowa

Climatic Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Regułach k/Warszawy jest polską firmą działającą od 1997 roku na krajowych i zagranicznych rynkach budownictwa modułowego. Przedsiębiorstwo dostarcza rozwiązania dla budownictwa użytku publicznego w systemie zaprojektuj – wybuduj.

Miejsce pracy: miejsce prowadzonych realizacji na terenie całego kraju

Inżynier - Kierownik robót budowlanych, podkarpackie