W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier - Kierownik robót budowlanych

CLIMATIC sp. z o.o. spółka komandytowa

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 12 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad robotami budowlanymi,

  • Nadzór nad podwykonawcami,

  • Opracowywanie dokumentów związanych z prowadzoną budową,

  • Zarządzanie materiałami, sprzętem, etc.,

  • Prowadzenie dokumentacji z narad koordynacyjnych,

  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur BHP,

  • Prowadzenie bieżących rozliczeń z podwykonawcami i inwestorami,

  • Przygotowanie i nadzór nad terminową realizacji harmonogramu robót.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – inżynier budownictwa,

  • Doświadczenie w kierowaniu robotami budowlanymi,

  • Doświadczenie w procesie ofertowania/kosztorysowania,

  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel, MS Word,

  • Znajomość MS Project i AutoCad,

  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,

  • Umiejętności analityczne,

  • Umiejętności negocjacyjne,

  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność zarządzanie czasem pracy podległych pracowników.

To oferujemy

  • Komplet narzędzi do pracy, w tym samochód służbowy, telefon i laptop,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i umiejętności,

  • Możliwość realizacji ciekawych projektów,

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Climatic Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Regułach k/Warszawy jest polską firmą działającą od 1997 roku na krajowych i zagranicznych rynkach budownictwa modułowego. Przedsiębiorstwo dostarcza rozwiązania dla budownictwa użytku publicznego w systemie zaprojektuj – wybuduj.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje