Oferta pracy

Inżynier/Kierownik Robót Elektrycznych

Dekpol Budownictwo

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzór i koordynowanie robót w zakresie branży elektrycznej,

  • kontrolę przebiegu prac zgodnie z założeniami harmonogramu,

  • prowadzenie rozliczeń inwestycji,

  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych.

Nasze wymagania

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w branży elektrycznej,

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • min. trzyletnie doświadczenie zawodowe,

  • znajomość rynku budowlanego w branży elektrycznej,

  • umiejętność tworzenia harmonogramów prac elektrycznych,

  • samodzielność w działaniu (cenimy osoby kreatywne),

  • znajomość programów MS Office, Autodesk AutoCAD, MS Project,

  • odpowiedzialność i determinację w osiąganiu celów terminowych i finansowych na powierzonych budowach,

  • prawo jazdy kat. B,

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • pracę w firmie, którą kreuje zespół ludzi z pasją,

  • nastawienie na długofalową współpracę,

  • program rekomendacji pracowników,

  • atrakcyjne warunki finansowe oraz system premiowy,

  • rozwój zawodowy w ramach Akademii Dekpol Budownictwo, a także inne szkolenia, kursy,

  • niezbędne narzędzia pracy zależne od stanowiska, tj. komputer, telefon, samochód,

  • elastyczność względem formy współpracy (w zależności od preferencji umowa o pracę lub współpraca B2B).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • karty przedpłacone

Dekpol Budownictwo to przede wszystkim ludzie, których połączyły wspólne wartości: wiedza, zaangażowanie, entuzjazm i ambicja. Każdy projekt jest tego dowodem. Jesteśmy ekspertami w realizacji projektów budownictwa kubaturowego. Od blisko 30 lat oferujemy usługi począwszy od sfery koncepcji projektowej aż po wykonawstwo „pod klucz”.

Przewiń do profilu firmy