Oferta pracy

Inżynier/Kierownik Robót Elektrycznych

LeasingTeam ProfessionalO firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier/Kierownik Robót ElektrycznychNumer ref.: 0037483

Zakres obowiązków:

  • Uczestnictwo w realizacji projektów inwestycyjnych po stronie GW;
  • Bezpośredni nadzór na budowie nad ekipami podwykonawców i pracowników własnych;
  • Tworzenie harmonogramów robót i zachowanie ich terminowości;
  • Odbiór robót;
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną;
  • Uzgadnianie dokumentacji do odbioru projektu;
  • Przestrzeganie wyznaczników w zakresie kontroli jakości i bezpieczeństwa pracy.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (elektryczne);
  • Uprawnienia budowlane w specjalności instalacje elektryczne - mile widziane,
  • Min. 4 lat doświadczenia przy realizacji projektów budowlanych - preferowane obiekty przemysłowe i magazynowe;
  • Dobra znajomość Excel i Auto Cad;
  • Gotowość do pracy w delegacji;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy:

  • Praca w stabilnej firmie generalnego wykonawstwa;
  • Możliwość rozwoju w stukturach firmy w ramach tworzonego działu;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy