Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier - Kierownik robót elektrycznych

  • podlaskie
  • Kierownik
  • 29.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
    cała Polska

    Zakres obowiązków:

    • planowanie i kierowanie wykonania robót elektrycznych ;
    • sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych robót ;
    • współpraca z kierownikami projektów i kierownikami robót innych branż ;
    • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej ;
    • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym ;
    • uprawnienia budowlane w zakresie instalacji elektrycznych ;
    • przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa ;
    • minimum 5 - letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ;
    • umiejętność pracy w zespole ;
    • samodzielność, odpowiedzialność i dyspozycyjność ;
    • bardzo dobra znajomość zasad i przepisów BHP;
    • zdolność analitycznego myślenia oraz łatwość podejmowania decyzji;
    • gotowość do pracy w delegacji na terenie Polski.

    Oferujemy:

    • stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę lub kontrakt ;
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności ;
    • możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy.

    Kontakt: CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wysyłać z adnotacją w tytule: Inżynier / Kierownik robót elektrycznych.

    Zgodnie z art. 6 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanym formularzu (CV) w celach niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji przez Mirbud S.A.