Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier - Kierownik robót elektrycznych w Wydziale Automatyki Budynków

TRASKO AUTOMATYKA SP. Z O.O.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad realizacjami związanymi z instalacją oświetleniową, zasilania oraz teletechniczną w projektach budowlanych

  • Kierowanie, koordynowanie i nadzór merytoryczny, terminowy, finansowy realizowanych projektów

  • Prowadzenie rejestru realizacji projektów i dokumentacji

  • Prowadzenie budżetów i rozliczeń realizowanych projektów

  • Wykonywanie ofert handlowych

  • Prowadzenie rejestru ofert oraz gromadzenie dokumentacji na etapie ofertowym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Doświadczenie w branży minimum 3 lata

  • Umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi

  • Umiejętność czytania dokumentacji budowlanej

  • Prawo jazdy kat. B

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami elektrycznymi

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Zapewniamy uczestnictwo w szkoleniach, doskonalenie zawodowe, możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji

  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia adekwatne do zaangażowania w realizacjach

  • Praca w dobrych warunkach lokalowych, w miłej partnerskiej atmosferze

  • Duża różnorodność prowadzonych projektów

Dokumenty

  • Dokumenty (CV i List motywacyjny) aplikacyjne proszę przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj