Ta oferta pracy jest nieaktualna od 158 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier / Kierownik Robót Instalacyjnych

  • pomorskie
  • Kierownik
  • 17.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: pomorskie / mazowieckie / dolnośląskie

    Zakres obowiązków:

    • nadzorowanie prawidłowego i terminowego realizowania kontraktów
    • udział w naradach budowlanych i koordynowanie prac z innymi branżami
    • planowanie oraz koordynacja robót sanitarnych w oparciu o wymagania kontraktu oraz dokumentację projektową i przepisy BHP
    • prowadzenie uzgodnień ze zleceniodawcami oraz podwykonawcami i dostawcami
    • przygotowywanie harmonogramów robót
    • realizowanie zamówień
    • przekazanie robót Inwestorowi
    • sporządzanie dokumentacji powykonawczej

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne
    • znajomość zagadnień z zakresu instalacji wentylacji, klimatyzacji i instalacji sanitarnych
    • minimum roczne doświadczenie jako inżynier robót w firmie instalacyjnej lub minimum 3-letnie doświadczenie jako kierownik robót w firmie instalacyjnej oraz posiadanie uprawnień budowlanych o specjalności sanitarnej
    • znajomość programów AutoCAD i pakietu MS Office
    • prawo jazdy kat. B
    • dyspozycyjność
    • umiejętność pracy w zespole
    • dobra organizacja pracy, samodzielność

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w stabilnej i renomowanej firmie
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
    • niezbędne narzędzia pracy

    CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.