Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier / Kierownik Robót Palowych

Conway STF sp. k.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie, nadzorowanie oraz koordynowanie prac palowych zgodnie z wymogami obowiązującego prawa, wymogami kontraktu oraz dokumentacją techniczną,

  • organizowanie pracy podwykonawców na budowie,

  • rozwiązywanie problemów technicznych na budowie,

  • udział w procesie rozliczania robót i przygotowywania dokumentacji odbioru robót.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunek budownictwo),

  • uprawnienia konstrukcyjno-budowlane do kierowania robotami bez ograniczeń mile widziane,

  • doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika robót palowych mile widziane,

  • znajomość problematyki geotechnicznej mile widziana,

  • samodzielność i wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania,

  • komunikatywność, wysoka kultura osobista, umiejętność kierowania zespołem i pracy pod presją czasu,

  • prawo jazdy kat. B,

  • gotowość do podróży służbowych na terenie całej Polski.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy, w tym samochód służbowy,

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,

  • pracę przy realizacji ciekawych kontraktów.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,

odwiedź naszą stronę internetową: www.conway.com.pl

Przewiń do profilu firmy