Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier / Kierownik Robót Sanitarnych i HVAC

SIGMA INSTALACJE sp. z o.o.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad realizacją prac na budowie w zakresie instalacji sanitarnych, w szczególności wentylacji i klimatyzacji

  • analiza ofert podwykonawców

  • negocjacje warunków umów z podwykonawcami i wybór podwykonawców

  • rozliczanie i odbiór robót od podwykonawców w zakresie branży sanitarnej

  • koordynacja robót sanitarnych realizowanych przez podwykonawców

  • kontrola kosztów inwestycji w czasie jej trwania oraz współudział w zarządzaniu kosztami budowy

  • nadzór nad przestrzeganiem procedur, norm, przepisów BHP i ppoż.

Nasze wymagania

  • doświadczenie wymagane

  • uprawnienia budowlane wykonawcze w specjalności instalacyjnej będą mile widziane

  • praktyczna znajomość procesu realizacji inwestycji

  • dobra organizacja pracy, kreatywność, samodzielność

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w zespole profesjonalistów

  • pracę w stabilnej firmie z wieloletnim doświadczeniem o dużym potencjale rozwoju

  • przyjazną atmosferę pracy oraz indywidualne podejście do pracownika

  • różne opcje formy zatrudnienia