Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych. Na podstawie ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r. poz. 1000) (uodo) oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) (Dz. Urz. UE L119 z 4 maja 2016 r.) informujemy, iż:
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
BARTEX sp. z o.o.

Inżynier / Kierownik robót

BARTEX sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 09 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kierowanie budową lub montaż konstrukcji stalowych bądź żelbetowych prefabrykowanych.

Możliwa praca w delegacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – budownictwo (warunek konieczny),

  • Uprawnienia budowlane mile widziane,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • duża inicjatywa oraz samodzielność w planowaniu i realizacji zadań.

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • samochód służbowy,

  • benefity pozapłacowe,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę w zgranym zespole.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikacje wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać za pomocą przycisku do aplikowania.