Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier - Kierownik robót sanitarnych

MEPS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna realizacja projektów w obszarze instalacji sanitarnych i HVAC

  • Nadzór nad powierzoną budową- nadzorowanie stanu realizacji harmonogramu i budżetu budowy, analiza finansowa kontraktu oraz końcowe rozliczanie budowy

  • Nadzór jakościowy i terminowy realizowanych robót zgodnie z projektem budowlanym, specyfikacją techniczną i sztuką budowlaną, weryfikacja projektów

  • Koordynowanie działań zapewniających przestrzeganie w trakcie robót budowlanych zasad bezpieczeństwa i ochrony zdrowia zarówno pracowników własnych jak i podwykonawców

  • Prowadzenie dokumentacji i korespondencji budowy

  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczych realizowanych budów

  • Reprezentowanie spółki na naradach koordynacyjnych oraz w kontaktach z Inwestorem (również anglojęzycznym)

  • Wyszukiwanie i nawiązywanie kontaktów oraz negocjowanie warunków współpracy z podwykonawcami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o specjalności instalacyjnej

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz osób podległych

  • Konieczne co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w szczególności przy pracach typu Fit-out

  • Umiejętność kierowania i współpracy z zespołami ludzi na budowie

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji, obowiązkowość, odpowiedzialność, dyspozycyjność, samodzielność, wytrwałość w realizacji powierzonych zadań

  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji

  • Znajomość MS Office, w szczególności MS Excel, MS Word, MS Project i AutoCad

  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Uprawnienia budowlane do samodzielnego kierowania robotami budowlanymi w zakresie instalacji sanitarnych

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Elastyczne podejście do formy zatrudnienia (UoP, B2B)

  • Pracę przy prestiżowych projektach

  • Biuro w centrum Warszawy

  • Odpowiedzialną i interesującą pracę w firmie będącej częścią dużej Grupy Kapitałowej

  • Dobrą atmosferę w pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań

  • Benefity pozapłacowe: zajęcia sportowe dla chętnych, szkolenia

O nas

Meps Sp. z o.o. - firma z branży instalacyjnej, poszukuje do swojego stale powiększającego się zespołu: Inżyniera-Kierownika robót