Inżynier

Colep Consumer Products Polska Sp. z o.o.

  • Kleszczów (pow. bełchatowski)

    Kleszczów (pow. bełchatowski), łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie projektów w ramach działań inwestycyjnych oraz zmian technologicznych w Firmie;

  • Przygotowywanie planów wykonalności projektów oraz końcowych zestawień w postaci plików MS Project lub Open Project, Excel;

  • Proponowanie działań konstrukcyjnych oraz optymalizacyjnych;

  • Kompletowanie i archiwizowanie dokumentacji technicznej zakończonych projektów;

  • Koordynacja oraz organizacja pracy firm podwykonawczych;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, związane z mechaniką, elektroniką, elektryką lub pokrewne;

  • Bardzo dobre umiejętności analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów;

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, jako warunek konieczny;

  • Dobra znajomość zagadnień produkcyjnych związanych z mechaniką, elektryką, hydrauliką;

  • Doświadczenie w realizacji projektów technicznych oraz w pracy z dokumentacją techniczną;

  • Umiejętności organizacyjne;

  • Samodzielność;

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej, międzynarodowej firmie;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach dostępu do wielu szkoleń.

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

  • program wsparcia pracowników DlaCiebie

  • transport pracownikczy z wielu kierunków

Colep Consumer Products, spółka należąca do grupy RAR, jest światowym liderem w produkcji kontraktowej towarów konsumpcyjnych, dostarczającym innowacyjne rozwiązania produktowe dla marek na całym świecie. Z obrotem 250 mln euro zatrudnia około 1.280 osób w Portugalii, Brazylii, Niemczech, Meksyku, Polsce, Wielkiej Brytanii i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Colep Consumer Products oferuje globalną sieć dostaw w ramach ACOA - „The Alliance of Colep & One Asia”.

Przewiń do profilu firmy