Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Kliniczny

Medicus sp. z o.o.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

• Marzy Ci się praca pełna wyzwań i niespodziewanych zwrotów akcji?

• A może chcesz czuć misję, że to co robisz wpływa na życie innych?

• Chciałbyś widzieć efekty swojej pracy w praktyce, a nie tylko na wykresach sprzedaży?

• Masz usposobienie człowieka orkiestry o szerokich zainteresowaniach?

• Wolałbyś mieć ciekawszą pracę, nieograniczoną rutyną i 4-ścianami biurowca?

• Lubisz pracować samodzielnie? A może zależy Ci na pracy w zgranym zespole?

• Czy kiedykolwiek myślałeś o współpracy z najlepszymi chirurgami i profesorami?

• Chciałbyś poznać dynamicznych, młodych ludzi takich, jak Ty?

• Albo po prostu chcesz zmienić coś w swoim życiu?

Nasze wymagania

To świetnie! Zwłaszcza, jeżeli możesz się pochwalić wykształceniem wyższym technicznym/okołomedycznym (np. inżynieria biomedyczna, biotechnologia, elektronika), posiadasz prawo jazdy kat. B, a twój język angielski jest na poziomie min. B2, jesteś gotowy do mobilnego charakteru pracy, a Twoje zaangażowanie, kultura osobista, zaradność oraz motywacja wewnętrzna nie ma sobie równych!

Jeżeli Twoje odpowiedzi są twierdzące –nie zastanawiaj się – APLIKUJ!

Wyślij list motywacyjny oraz CV / tytuł maila: INŻYNIER KLINICZNY

To oferujemy

Ciekawą pracę; atrakcyjne wynagrodzenie; ekstra system premiowy; stabilne zatrudnienie; intensywny system szkoleń, dający możliwość rozwoju zawodowego; wysokiej jakości narzędzia pracy, w tym samochód służbowy, telefon oraz laptop; prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie

Od ponad 25 lat jesteśmy liderem na rynku medycznym.

Do portfolio Medicusa należą trzy brandy:

Medicus Clinic – Specjalistyczne Centrum Medyczne, Medicus Expert - przedstawiciel renomowanych, światowych producentów specjalistycznej aparatury medycznej, Medicus Care – opieka nad pacjentami z implantem słuchowym.

Przewiń do profilu firmy