Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier konstruktor 3D projektów mechanicznych, urządzeń dezynfekcyjnych z wykorzystaniem źródeł światła ultrafioletowego

MACWARREN MEDICAL SP. Z O.O.O firmie

  • Porcelanowa 23, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

MACWARREN MEDICAL SP. Z O.O.

Porcelanowa 23

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej 3D i 2D w programie SolidWorks

  • Dobór materiałów i technologii oraz ich dostawców

  • Tworzenie BOM - zestawienie materiałowe

  • Wykonanie prototypów zaprojektowanych urządzeń

  • Nadzór nad procesem certyfikacji

  • Przygotowywanie wymaganej dokumentacji technicznej, jakościowej

  • Przygotowywanie plików do produkcji w formacie dxf, dwg, step

  • Przygotowanie instrukcji produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, mechanika i budowa maszyn lub pokrewne

  • Doświadczenie w projektowaniu / konstruowaniu urządzeń w programach 2D/3D CAD (Solidworks)

  • Umiejętność czytania i tworzenia rysunku technicznego

  • Znajomość technologii obróbki metalu i plastiku

  • Znajomość oprogramowania MSOffice

  • Prawo jazdy kategorii B, gotowość do wyjazdów służbowych

  • Dobra znajomość języka angielskiego (certyfikaty nie wymagane)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w naszym biurze w Katowicach, ul. Porcelanowa

  • Narzędzia umożliwiające efektywną pracę