Ta oferta pracy jest nieaktualna od 315 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Konstruktor - Analityk

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Instytut Lotnictwa należy do najstarszych placówek badawczych w Europie. Oficjalnie powstał w1926 roku. Instytut ściśle współpracuje ze światowymi potentatami przemysłu lotniczego, takimi jak: General Electric, Boeing, Airbus, Pratt & Whitney, Sikorsky, Rolls-Royce. Głównymi obszarami badawczymi Instytutu są: technologie kosmiczne, silniki lotnicze i rakietowe, materiałoznawstwo, aerodynamika, technologie kompozytowe, projektowanie i badanie konstrukcji lotniczych, hałas lotniczy oraz badania z zakresu wydobycia ropy naftowej i gazu.

    Inżynier Konstruktor/Analityk
    Miejsce pracy: Warszawa
    nr ref. IL/CTKE/IK/08.2017

    Centrum Transportu i Konwersji Energii

    Zakres obowiązków:

    • Wspomaganie konstruktora prowadzącego prace rozwojowo / projektowe nad elementami silnika turbinowego.
    • Wspomaganie procesu projektowania przez proponowanie rozwiązań konstrukcyjnych spełniających wymagania techniczne dla projektowanego produktu.
    • Wykonywanie analiz MES projektowanych elementów oraz weryfikacja czy zaproponowane rozwiązanie spełnia postawione wymagania techniczne.
    • Kontakt z dostawcą w celu zapewnienia wsparcia technicznego oraz terminowej dostawy części.

    Oczekiwania:

    • Znajomość oprogramowania MES (ANSYS),
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • Umiejetność pracy w zespole i pod presja czasu,
    • Pozytywne nastawienie do rozwiązywania problemów,
    • Otwartość oraz umiejetnosc szybkiego uczenia się.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w grupie projektowej,
    • Znajomość zagadnień mechanicznych z zakresu projektowania: elementów strukturalnych silników turbinowych.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
    • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
    • Pracę w zgranym i ambitnym zespole,
    • Nowoczesne narzędzia pracy,
    • Przyjazną atmosferę pracy,
    • Prywatna opieka medyczna,
    • Prywatne ubezpieczenie na życie,
    • Karta Multisport.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj z dopiskiem nr ref. IL/CTKE/IK/08.2017 w tytule wiadomości.

    Prosimy o załączenie poniższej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Instytut Lotnictwa  z siedzibą w Warszawie  na zasadach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922) w celu rekrutacji, a także przyszłych procesów rekrutacji, w tym na ich przekazywanie podmiotom współpracującym z Instytutem Lotnictwa w procesach rekrutacyjnych.”
    Na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych  (Dz. U. z 2016 r., poz. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Instytut Lotnictwa z siedzibą w Warszawie przy Al. Krakowskiej 110/114.

    Dane osobowe zbierane są w celach rekrutacji i przyszłych procesów rekrutacyjnych.
    Dane osobowe będą udostępniane podmiotom współpracującym z Instytutem Lotnictwa w Warszawie w procesach rekrutacyjnych.
    Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
    Podanie danych osobowych jest dobrowolne i niezbędne dla przeprowadzenia procesów rekrutacyjnych.
    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.