Ta oferta pracy jest nieaktualna od 93 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Konstruktor - Analityk

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-08-11

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Instytut Lotnictwa należy do najstarszych placówek badawczych w Europie. Oficjalnie powstał w1926 roku. Instytut ściśle współpracuje ze światowymi potentatami przemysłu lotniczego, takimi jak: General Electric, Boeing, Airbus, Pratt & Whitney, Sikorsky, Rolls-Royce. Głównymi obszarami badawczymi Instytutu są: technologie kosmiczne, silniki lotnicze i rakietowe, materiałoznawstwo, aerodynamika, technologie kompozytowe, projektowanie i badanie konstrukcji lotniczych, hałas lotniczy oraz badania z zakresu wydobycia ropy naftowej i gazu.

Inżynier Konstruktor/Analityk
Miejsce pracy: Warszawa
nr ref. IL/CTKE/IK/08.2017

Centrum Transportu i Konwersji Energii

Zakres obowiązków:

  • Wspomaganie konstruktora prowadzącego prace rozwojowo / projektowe nad elementami silnika turbinowego.
  • Wspomaganie procesu projektowania przez proponowanie rozwiązań konstrukcyjnych spełniających wymagania techniczne dla projektowanego produktu.
  • Wykonywanie analiz MES projektowanych elementów oraz weryfikacja czy zaproponowane rozwiązanie spełnia postawione wymagania techniczne.
  • Kontakt z dostawcą w celu zapewnienia wsparcia technicznego oraz terminowej dostawy części.

Oczekiwania:

  • Znajomość oprogramowania MES (ANSYS),
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Umiejetność pracy w zespole i pod presja czasu,
  • Pozytywne nastawienie do rozwiązywania problemów,
  • Otwartość oraz umiejetnosc szybkiego uczenia się.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w grupie projektowej,
  • Znajomość zagadnień mechanicznych z zakresu projektowania: elementów strukturalnych silników turbinowych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Pracę w zgranym i ambitnym zespole,
  • Nowoczesne narzędzia pracy,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Prywatne ubezpieczenie na życie,
  • Karta Multisport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj z dopiskiem nr ref. IL/CTKE/IK/08.2017 w tytule wiadomości.

Prosimy o załączenie poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Instytut Lotnictwa  z siedzibą w Warszawie  na zasadach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922) w celu rekrutacji, a także przyszłych procesów rekrutacji, w tym na ich przekazywanie podmiotom współpracującym z Instytutem Lotnictwa w procesach rekrutacyjnych.”
Na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych  (Dz. U. z 2016 r., poz. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Instytut Lotnictwa z siedzibą w Warszawie przy Al. Krakowskiej 110/114.

Dane osobowe zbierane są w celach rekrutacji i przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Dane osobowe będą udostępniane podmiotom współpracującym z Instytutem Lotnictwa w Warszawie w procesach rekrutacyjnych.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne i niezbędne dla przeprowadzenia procesów rekrutacyjnych.
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się