Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Konstruktor

VISOVIA PROJECT sp. z o.o.O firmie

  • Krakowska 50
    Balice (pow. krakowski), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

VISOVIA PROJECT sp. z o.o.

Krakowska 50

Balice (pow. krakowski)

Visovia - firma zajmująca się kompleksowym projektowaniem i wdrażaniem

produktów. Nasza oferta obejmuje wszystkie etapy na drodze od tworzenia koncepcji

produktu, poprzez wzornictwo przemysłowe i inżynierie kończąc na dokumentacji produkcyjnej 2D, 3D oraz budowie prototypu.

OBOWIĄZKI:

  • Udział w projektach dotyczących rozwoju nowych produktów
  • Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej produktu
  • Rozwiązywanie problemów konstrukcyjnych
  • Wprowadzanie i nadzorowanie zmian technicznych produktu

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Samodzielność w pracy
  • Bardzo dobra znajomość środowiska SolidWorks oraz modelowania powierzchniowego
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie projektowania plastików pod formy wtryskowe lub doświadczenie w przemyśle automotive
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość Rhino 3D

OFERUJEMY:

  • Stabilność zatrudnienia  na umowa o pracę
  • Udział w ciekawych projektach
  • Pracę z zespołem ambitnych i pozytywnych ludzi

Ogłoszenie archiwalne