Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Konstruktor - Branża maszynowa

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Inżynier Konstruktor
    Branża maszynowa

    Miejsce pracy: Wrocław

    Obowiązki:

    • projektowanie części i zespołów maszyn oraz oprzyrządowania produkcyjnego,
    • tworzenie nowych koncepcji,
    • modyfikacja istniejących rozwiązań,
    • przygotowanie dokumentacji konstrukcyjnej.

    Profil kandydata:

    • wykształcenie wyższe o profilu mechanicznym,
    • doświadczenie w projektowaniu maszyn i urządzeń,
    • znajomość programu Inventor lub/i SolidWorks będzie dodatkowym atutem,
    • mile widziane doświadczenie w branży maszynowej,
    • dobra znajomość języka angielskiego.

    Nasze zalety:

    • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę,
    • przyjazna atmosfera pracy,
    • elastyczne godziny pracy,
    • przejrzysta ścieżka rozwoju,
    • szkolenia wewnętrzne,
    • bogaty pakiet benefitów: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, świadczenie urlopowe, wysokie bonusy za rekomendację, prezenty okolicznościowe, owocowe poniedziałki oraz liczne imprezy integracyjne.

    NG GROUP companies are providers of comprehensive engineering services, equipment and software solutions within the Product Development process for various industry sectors:

    Automotive
    Consumer Goods
    Public Transportation Vehicles
    Medical Equipment
    Heavy Equipment
    Production Equipment

    NG Engineering is the Polish part of NEA Group with more than 500 engineers and professionals in Germany, Poland and Czech Republik.

    Our Success is mainly built on the reliability and high degree of technical competence provided by our engineers.

    Would you like to be a part of NG?

    Send your CV in English:

    Katarzyna Sacała

    Senior Recruitment Specialist

    T +48 735 200 397

    NG Engineering Sp.z.o.o

    ul. Św. Antoniego 2/4
    PL 50-073 Wrocław