Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Konstruktor

PROSTER Sp. z o.o

  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Bartosza Głowackiego 67

Brzesko

Twój zakres obowiązków

  • Współdziałanie w zespołach projektowych w zakresie projektowania rozwiązań mechanicznych i pneumatyki,

  • Dobór rozwiązań mechanicznych i urządzeń do linii zrobotyzowanych pakowania i paletyzacji,

  • Projektowanie rozwiązań mechanicznych stosowanych w stanowiskach i liniach zrobotyzowanych,

  • Projektowanie układów transporterów i maszyn w liniach paletyzacji,

  • Zapewnienie wsparcia technicznego dla pozostałych działów firmy w zakresie mechaniki i projektowania.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy Konstruktora stanowisk zrobotyzowanych i/lub maszyn minimum 3 lata,

  • Doświadczenie w projektowaniu układów transporterów rolkowych, modularnych i innych,

  • Doświadczenie w projektowaniu chwytaków i innego osprzętu stacji zrobotyzowanych,

  • Doświadczenie w projektowaniu układów pneumatycznych,

  • Wykształcenie: wyższe, inżynierskie - mechanika i budowa maszyn, mechatronika lub pokrewne,

  • Języki angielski komunikatywny,

  • Biegła obsługa komputera, obsługa MS Office, obsługa AutoCAD, umiejętność biegłego odczytywania i generowania dokumentacji mechanicznej,

  • Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem SolidWorks - minimum 1 rok,

  • Znajomość Dyrektywy Maszynowej 2006/42/WE oraz zagadnień bezpieczeństwa maszyn,

  • Prawo jazdy kat.B,

  • Dyspozycyjność do wyjazdów krajowych,

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania dobrych relacji z Klientami firmy,

  • Umiejętność pracy w zespole, kreatywność, elastyczność w działaniu,

  • Chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji,

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat

  • Ciekawą pracę w dużej, dynamicznie zarządzanej firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Wyposażenie w profesjonalne narzędzia pracy

  • Zdobycie cennego doświadczenia wśród najlepszych specjalistów w branży

  • Bardzo dobre warunki finansowe

  • Udział w szkoleniach zawodowych

  • Dofinansowanie pakietu MultiSport

PROSTER to Firma rodzinna specjalizująca się w branżach: elektrotechnika, automatyka & robotyka, mechanika, utrzymanie ruchu, działająca od 1985 roku w przemyśle. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, gotowych podjąć się nawet najtrudniejszego zadania w każdym zakątku świata. Doświadczenie i wysokie kompetencje stanowią główną siłę naszej firmy, a jakość wykonywanych przez nas prac jest wysoko ceniona przez klientów. Słuchamy, analizujemy, dzielimy się wiedzą, dostosowujemy. Jesteśmy zespołem pasjonatów kreatywnych rozwiązań. Szkolimy, motywujemy, doceniamy pracowników. Współpracujemy ze szkołami pomagając w kształceniu młodych ludzi. Działamy na rzecz społeczności lokalnych, wspieramy potrzebujących.

Przewiń do profilu firmy