Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier konstruktor CAD - lotnictwo

Aircraftica sp. z o.o.

umowa o pracę, umowa zlecenie
6 6408 300 brutto / mies.
kontrakt B2B
8 00010 000 netto (+ VAT) / mies.

Aleja Stanów Zjednoczonych 51

Praga-Południe

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie konstrukcji lotniczych w CAD

  • Wykonywanie obliczeń inżynierskich w oparciu o przepisy lotnicze

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 3 letnie doświadczenie w projektowaniu konstrukcji lotniczych

  • Posiadasz tytuł inżyniera (preferowane kierunki: lotnictwo, mechanika i budowa maszyn)

  • Znasz zagadnienia związane z technologią wykonywania struktur lotniczych

  • Swobodnie poruszasz się w oprogramowaniu CAD (preferowane Siemens NX i Solid Edge)

  • Posiadasz doświadczenie warsztatowe

  • Znasz zagadnienia związane z przepisami lotniczymi EASA/FAA

  • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim (min. B2/C1)

  • Chcesz rozwijać swoją karierę konstruktora w branży lotniczej

  • Jesteś pasjonatem lotnictwa!

To oferujemy

  • Dużo zaufania i samodzielnych inżynierskich wyzwań

  • Elastyczny czas pracy

  • Dowolną formę umowy

  • Udział w ciekawych projektach lotniczych

  • Będziemy dbali o Twój branżowy rozwój

O nas

W Aircraftica projektujemy i budujemy konstrukcje lotnicze. Nasza oferta to usługi projektowe wraz z wykonawstwem w zakresie konstrukcji kompozytowych i metalowych, od fazy koncepcji statku powietrznego do oblotu. Wykonujemy projekty badawczo-rozwojowe obejmujące obiekty załogowe i bezzałogowe, rekonstrukcje obiektów historycznych, projekty nowych koncepcji statków powietrznych oraz modyfikacje istniejących. Szukamy ambitnego inżyniera do samodzielnej pracy pełnej ciekawych wyzwań.