Oferta pracy

Inżynier Konstruktor (CAD)

MAHLE Behr Ostrów Wielkopolski Sp.z.o.o.

Festiwal pracy Jobicon online
Porozmawiaj z pracodawcą
  • Ostrów Wielkopolski

    Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej w systemach CAD (3D i 2D) we współpracy z inżynierami produktów

  • Zarządzanie dokumentacją CAD w ramach systemu PLM

  • Analizy pomiarowe

  • Transfer plików do innych formatów

  • Wymiana danych CAD z dostawcami i klientami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Mechanika i Budowa Maszyn)

  • Zdolności analityczne

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • Dobra znajomość pracy w systemach CAD (3D i 2D)

  • Mile widziana znajomość programu CATIA V5 i/lub NX

  • Zdolność autonomicznej pracy w środowisku międzynarodowym

  • Kreatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Pracę w największym w regionie centrum badawczo-rozwojowym, również na rzecz zagranicznych jednostek Grupy MAHLE

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie produkcyjnej z wysokimi standardami jakości

  • Pakiet szkoleń dający możliwość podnoszenia kwalifikacji w różnych obszarach

  • Pakiet benefitów (dofinansowanie karty MultiSport, wydarzeń kulturalnych i sportowych oraz kosztów nauki)

  • Atrakcyjne oferty i zniżki pracownicze (np. ubezpieczenie grupowe, tańsze produkty i usługi)

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym i nowoczesnym przedsiębiorstwie

  • Pomoc w zmianie miejsca zamieszkania (m.in. premia relokacyjna)

Razem osiągamy więcej - #StrongerTogether. Łącząc pracę zespołową z pasją do motoryzacji staliśmy się wiodącym międzynarodowym partnerem rozwojowym oraz dostawcą dla branży motoryzacyjnej. Poszukujemy osób, które wspólnie z nami będą kształtowały mobilność jutra. Bądź częścią pełnego wizji przedsięwzięcia, w którym 79 000 pracowników na całym świecie tworzy nowe zrównoważone rozwiązania dla e-mobilności i silników spalinowych. Dołącz do MAHLE i rozwijaj się pracując we wspaniałych zespołach.

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.