Inżynier - Konstruktor CAD

Trio Line Polska Sp. z o.o.

Składowa 5

Plewiska (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie mebli tapicerowanych zgodnie z wymaganiami Klienta i przedmiotowymi normami,

  • Tworzenie dokumentacji 3D i 2D,

  • Tworzenie BOMów produkcyjnych,

  • Nadzór produkcyjny nad prototypami,

  • Współpraca z klientami wewnętrznymi: technologami, liderami projektu, liderami produkcji, specjalistami ds. zakupów, specjalistami ds. jakości,

  • Współpraca z Klientami zewnętrznymi,

  • Kooperacja z dostawcami,

  • Poszukiwanie oraz wdrażanie nowych technologii,

  • Optymalizacja produkcji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane: Mechanika i Budowa Maszyn,

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku konstruktor CAD,

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość programu Solid Works,

  • Dobra znajomość zasad mechanicznego konstruowania,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Podstawowa znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point),

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętność analitycznego myślenia i szybkiego podejmowania decyzji,

  • Inicjatywa w działaniu i pomysłowość w poszukiwaniu rozwiązań,

  • Umiejętność koncentrowania na osiąganiu celów biznesowych,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Doświadczenie w branży meblarskiej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w środowisku międzynarodowym,

  • Pracę z największymi producentami mebli na świecie,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

  • Doskonałą atmosferę pracy,

  • Możliwości rozwoju zawodowego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatki świąteczne

  • możliwość rozpoczęcia pracy w godz. 6:00-8:00

Trio Line Polska sp. z o.o., oddział Leggett & Platt, jako jeden z największych europejskich producentów mebli, specjalizuje się w tapicerowaniu i montażu wysokiej klasy towarów. Meble produkowane są dla najbardziej rozpoznawalnych europejskich marek - kultowym z nich jest Egg Chair wyprodukowany dla Fritz Hansen.

Filozofia biznesowa Trio Line Polska opiera się na rzemiośle, jakości i elastyczności. Zapewnia optymalne warunki dystrybucji dla Europy Południowej i Zachodniej oraz Skandynawii. Obecnie spółka zatrudnia ponad 600 utalentowanych pracowników.

Przewiń do profilu firmy