Inżynier Konstruktor CAD

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Aleja Krakowska 110/114

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prace inżynierskie związane z rozwojem konstrukcji lub komponentu w przydzielonym projekcie

  • Analizy niezgodności wykonawczych części, pod kątem wytrzymałości/trwałości, funkcjonalności i dopuszczenia do montażu

  • Proponowanie i wprowadzanie zmian w zakresie wytwarzania komponentów, mających na celu redukcję ilości niedostosowań produkcyjnych

  • Prace projektowe i optymalizacyjne mające na celu zmniejszenie kosztów oraz masy wybranych części

  • Tworzenie dokumentacji technicznej zadań oraz projektów zgodnie z zasadami i procedurami inżynierskimi

  • Aktywne uczestnictwo w przeglądach technicznych – prezentowanie i recenzowanie wyników analiz

  • Wsparcie analityczne zagadnień eksploatacyjnych i produkcyjnych

  • Monitorowanie i raportowanie statusu zadań lub projektów

  • Współpraca z dostawcami komponentów oraz innymi zaangażowanymi zespołami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie na stanowisku konstruktora przy projektowaniu części maszyn

  • Znajomość technik wytwarzania, materiałów oraz podstaw wytrzymałości materiałów

  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną i jej tworzeniem (rysunki, modele CAD 3D)

  • Podstawy znajomości Unigraphics/NX lub podobnego systemu CAD

  • Dobry poziom języka angielskiego w mowie i piśmie pozwalający na swobodną komunikację w międzynarodowym zespole

  • Umiejętność pracy w zespołach oraz nastawienie na współpracę

  • Elastyczność w działaniu oraz chęć rozwoju, uczenia się i poszerzania kompetencji

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa należy do najnowocześniejszych placówek badawczych w Europie, o tradycjach sięgających 1926 roku. Instytut ściśle współpracuje ze światowymi potentatami przemysłu lotniczego, takimi jak: General Electric, Airbus czy Pratt & Whitney, oraz instytucjami z branży kosmicznej, w tym z Europejską Agencją Kosmiczną. Strategicznymi obszarami badawczymi Instytutu są technologie lotnicze, kosmiczne oraz bezzałogowe. Prowadzone są tutaj także badania i usługi dla przemysłu krajowego i zagranicznego w zakresie technologii materiałowych i kompozytowych, przyrostowych, teledetekcyjnych, energetycznych oraz wydobywczych.

Przewiń do profilu firmy