Oferta pracy

Inżynier - Konstruktor CAD ze znajomością Solid Works

Trio Line Polska sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Trio Line Polska Sp. z o.o. jest producentem wysokiej jakości mebli tapicerowanych. Firma dynamicznie się rozwija, a zatrudnienie przekroczyło 600 osób. Współpracujemy z najbardziej znanymi markami meblowymi na świecie takimi jak Republic of Fritz Hansen czy Verpan. Utrzymujemy najwyższe standardy jakościowe i wspólnie wyznaczamy nowe trendy. Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie mebli tapicerowanych zgodnie z wymaganiami Klienta i przedmiotowymi normami.
  • Tworzenie dokumentacji 3D i 2D.
  • Tworzenie BOMów produkcyjnych.
  • Nadzór produkcyjny nad prototypami.
  • Współpraca z klientami wewnętrznymi: technologami, liderami projektu, liderami produkcji, specjalistami ds. Zakupów, specjalistami ds. jakości.
  • Współpraca z Klientami zewnętrznymi.
  • Kooperacja z dostawcami.
  • Poszukiwanie oraz wdrażanie nowych technologii.
  • Optymalizacja produkcji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane: Mechanika i Budowa Maszyn.
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku konstruktor CAD.
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość programu Solid Works.
  • Dobra znajomość zasad mechanicznego konstruowania.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Podstawowa znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point).
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i szybkiego podejmowania decyzji.
  • Inicjatywa w działaniu i pomysłowość w poszukiwaniu rozwiązań.
  • Umiejętność koncentrowania na osiąganiu celów biznesowych.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Doświadczenie w branży meblarskiej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w środowisku międzynarodowym.
  • Pracę z największymi producentami mebli na świecie.
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, odpowiadające umiejętnościom i kwalifikacjom.
  • Doskonałą atmosferę pracy.
  • Szkolenia.

Zainteresowane osoby, które spełniają wymienione wymagania proszone są o przysłanie CV klikając przycisk:

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy