Oferta pracy

Inżynier Konstruktor CREO (f/m)

NG Engineering Group

  • Wieluń

    Wieluń, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie dokumentacji konstrukcyjnej pojazdów,

  • tworzenie nowych koncepcji,

  • modyfikacja istniejących rozwiązań.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe o profilu mechanicznym,

  • praktyczna znajomość programu CREO,

  • wiedza z zakresu konstrukcji i eksploatacji pojazdów, materiałoznawstwa i spawalnictwa,

  • dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • doświadczenie w konstrukcji naczep, przyczep i zabudów pojazdów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • dofinansowanie wypoczynku

NG Group companies are providers of comprehensive engineering services, equipment and software solutions with the Product Development Process for various industry sectors: automotive, consumer goods, public transportation vehicles, medical equimpent, heavy equimpent, special machinery.

We are the part of NG Engineering Group with more than 500 engineers and professionals in Germany, Poland and Czech Republic. Our succes is built on the reliability and high degree of technical competence provided by our engineers.

Przewiń do profilu firmy