Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Konstruktor

COMATIC. SP. Z O.O.O firmie

  • Czułówek (pow. krakowski)

    Czułówek (pow. krakowski), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie, modelowanie 3D maszyn, stanowisk produkcyjnych i montażowych, mechanicznych narzędzi referencyjnych, podzespołów i elementów mechanicznych (SolidWorks) zgodnie z harmonogramem projektowym

  • kontakt i ustalenia z klientem

  • tworzenie, uaktualnianie i nadzorowanie dokumentacji technicznej i technologicznej (rysunki 2D, schematy pneumatyczne)

  • tworzenie instrukcji obiektowych i dokumentacji techniczno-ruchowej DTR

  • analiza zgodności projektowanych urządzeń pod kątem dyrektywy maszynowej oraz norm bezpieczeństwa, analiza ryzyka

  • tworzenie list zakupowych BoM, rozwiązywanie problemów konstrukcyjnych

  • tworzenie rozwiązań koncepcyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka)

  • min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku Inżyniera Konstruktora w sektorze budowy maszyn dla branży motoryzacyjnej

  • doświadczenie w bezpośredniej współpracy z klientem

  • znajomość j. angielskiego, język niemiecki mile widziany

  • biegłe posługiwanie się aplikacjami CAD SolidWorks

  • znajomość zasad interpretacji rysunku technicznego i specyficznych wymagań klienta

  • praktyczna znajomość wymagań Dyrektywy Maszynowej oraz PN-EN ISO 12100

  • efektywne funkcjonowanie jako członek zespołów projektowych lub zadaniowych

  • doskonałe zdolności komunikacyjne i organizacyjne

  • samodzielność, systematyczność, zaangażowanie

  • gotowość do podróży służbowych

Mile widziane

  • znajomość zagadnień robotyki przemysłowej

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • partnerskie podejście i miłą atmosferę pracy

COMATIC. SP. Z O.O.

comatic. to polska firma specjalizująca się w dziedzinie projektowania i budowy maszyn, automatyzacji procesów technologicznych oraz robotyki przemysłowej. Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu łączymy z pasją tworzenia i zamiłowaniem do innowacyjnych technologii. Naszym celem jest tworzenie zoptymalizowanych rozwiązań mających realny wpływ na rozwój i doskonalenie procesów przemysłowych.

Przewiń do profilu firmy